آموزش Android Programming

Android Programming آموزش

دوره کامل + نرم افزار نصب

 

 

قیمت در سایت پرند : 34,000 تومان
خرید با کد تخفیف :  30,600 تومان

وضعیت در فروشگاه پرند: موجود

برای خرید با تخفیف از فروشگاه اینترنتی پرند برروی کادر مقابل کلیک نمائید ;
    کد تخفیف معتبر در سایت پرند : 54808079
خرید 30,600

خرید آموزش Android Programming با تخفیف :

بسته حاوی آموزش Android Programming در فروشگاه پرند به قیمت 34,000 تومان عرضه شده است در صورت برخورداری و استفاده از کد تخفیف پرند میتوان این آموزش ارزشمند را با تخفیف به قیمت 30,600 تومان خریداری نمود.

برای خرید با تخفیف نرم افزار پرند همواره میتوانید از کد هشت رقمی آریاکینگ 54808079 استفاده نموده و از قیمت روی بسته بندی 10% تخفیف دریافت نمائید. برای ورود به فروشگاه پرند نیز میتوانید روی کادر خرید کلیک نمائید.

  استفاده از کد تخفیف آریاکینگ کاملا رایگان و بدون هرگونه مطالبه ای بوده و محدودیتی در دفعات استفاده ندارد

در صفحه راهنما روش استفاده از کد تخفیف پرند شرح داده شده است که با کلیک برروی راهنمای تخفیف کینگ پرند نیز قابل مشاهده میباشد

آموزش Android Programming

طراحی و ساخت برنامه های اندرویدی تبدیل به یکی از پولسازترین تخصص های حال حاضر جهان شده است . در این راستا شرکت نرم افزاری پرند با تولید بسته آموزش Android Programming به صورت اینتراکتیو و عرضه آن ، جامع ترین و بهترین آموزش این زبان برنامه نویسی را در دسترس علاقمندان قرار داده است

 

آموزش Android Programming بزبان فارسی بوده و در تولید آن تمام نکات حرفه ای بدقت مورد مطالعه قرار گرفته و بر اساس مدرنترین شیوه آموزشی یعنی اینتراکتیو تولید شده است که باعث گردیده آموزش Android Programming شرکت نرم افزاری پرند جامع ترین و بهترین بسته آموزشی باشد که تاکنون در ایران عرضه شده است

 

دوره مقدماتی این آموزش، اختصاص به آشنائی با ساختار، کامپوننت ها و پیاده سازی یک App و نحوه استفاده از Android Studio داشته و نیز شامل بخش آموزشی برای نحوه ایجاد و مدیریت AVD، بررسی ساختار یک پروژه اندروید و کار در نماهای مختلف و Layout Resourceها میباشد .

 

در دوره متوسط این آموزش، انواع Layoutها بصورت کامل بیان شده و روش‌های درج متن و مواجهه با رویدادها را آموزش داده و علاوه بر این، نحوه درج و ویرایش انواع تصاویر، منوها و Action Bar از دیگر مطالبی است که در این دوره آموزشی مورد مطالعه قرار گرفته است. در دوره پیشرفته نیز کاربر نحوه مدیریت Activityها، کار با Implicit Intent و Launcher Icon را فرا گرفته و با بررسی نحوه ایجاد منابع و صفحات قطعه بندی شده، روش درج Themeها و Styleها، مدیریت ListView و مراحل اجرای پروژه را با بصورت دقیق و کامل خواهد آموخت.

 

این بسته شامل ۲ عدد DVD ٩ گیگابایتی حاوی نرم افزار Android Studio 1.1 و دوره های مقدماتی، متوسط و پیشرفته آموزش Android Programming می باشد.

 

 

با یادگیری هر یک از آموزش های شرکت پرند میتوانید :

فقط با چند گام ساده گواهینامه معتبر بین المللی یا ملی دریافت نمائید

 

محصولات آموزشی - نرم افزار کینگ

 

مشاهده اطلاعات بیشتر