آموزش photoshop - محصولات آموزشی

Photoshop CS6, CC آموزش

دوره کامل + نرم افزار نصب

 

 

قیمت در سایت پرند : 28,000 تومان
خرید با کد تخفیف :  25,200 تومان

وضعیت در فروشگاه پرند: موجود

برای خرید با تخفیف از فروشگاه اینترنتی پرند برروی کادر مقابل کلیک نمائید ;
    کد تخفیف معتبر در فروشگاه اینترنتی پرند : 54808079
خرید 25,200

بسته حاوی آموزش Photoshop در فروشگاه پرند به قیمت 28,000 تومان عرضه شده است و فقط در صورت برخورداری و استفاده از کد تخفیف پرند میتوان آموزش Photoshop را با تخفیف به قیمت 25,200 تومان خریداری نمود.

برای خرید با تخفیف نرم افزار پرند همواره میتوانید از کد هشت رقمی آریاکینگ 54808079 استفاده نموده و از قیمت روی بسته بندی 10% تخفیف دریافت نمائید. برای ورود به فروشگاه پرند نیز میتوانید روی کادر خرید کلیک نمائید.

  استفاده از کد تخفیف آریاکینگ کاملا رایگان و بدون هرگونه مطالبه ای بوده و محدودیتی در دفعات استفاده ندارد

در صفحه راهنما روش استفاده از کد تخفیف پرند شرح داده شده است که با کلیک برروی راهنمای تخفیف کینگ پرند نیز قابل مشاهده میباشد

 

نرم افزار Photoshop، مهم ترین، معروف ترین و پرکاربردترین نرم افزار در زمینه کار بر روی تصاویر گرافیکی است. در دوره مقدماتی این آموزش، شما نحوه کار با ابزارهای انتخاب، رنگ آمیزی و درج متن را بطور کامل فراخواهید گرفت. همچنین اصول و مبانی کار با لایه ها از دیگر مباحث این دوره آموزشی است.

 

در دروس دوره متوسط آموزش نرم افزار Photoshop CS6، روش های تغییر ابعاد تصویر، استفاده از منوی Select، کار با خط کش ها و خطوط راهنما را فرا خواهید گرفت. همچنین با اصول کار با ابزارهایی برای اندازه گیری، رتوش و ترسیم مسیر ها و اشکال برداری آشنا خواهید شد. علاوه بر این، مباحثی نظیر تبدیل حالت های رنگی، استفاده از گزینه های پالت و زیر منوی Adjustments، کار با Styleها و ماسک ها از دیگر موضوعات مطرح شده در این دوره آموزشی است. در دوره پیشرفته نیز با آموزش فیلترها و برخی از پالت های مهم، مثالهای متعدد و بسیار حرفه ای از طراحی انواع پشت زمینه و متون مختلف گرفته تا رتوش حرفه ای تصویر ارائه شده است.

 

این بسته شامل ۲ عدد DVD ٩ گیگابایتی حاوی نرم افزار Adobe Photoshop ویرایش های CS6 و CC، دوره های مقدماتی، متوسط و پیشرفته آموزش Adobe Photoshop CS6 به همراه آموزش ویژگی های جدید Adobe Photoshop CC می باشد.

 

 

فقط با چند گام ساده گواهینامه معتبر بین المللی یا ملی دریافت نمائید

 

محصولات آموزشی - نرم افزار کینگ

 

مشاهده اطلاعات بیشتر