کد تخفیف آموزش Revi 2017 پرند

Revit 2017 آموزش

دوره کامل + نرم افزار نصب

 

 

قیمت در سایت پرند : 42000 تومان
خرید با کد تخفیف :  37800 تومان

وضعیت در فروشگاه پرند: موجود

برای خرید با تخفیف از فروشگاه اینترنتی پرند برروی کادر مقابل کلیک نمائید ;
    کد تخفیف معتبر در فروشگاه اینترنتی پرند : 54808079
37800

آموزش اینتراکتیو Revi 2017 پرند

بسته حاوی آموزش Revit 2017 در فروشگاه پرند به قیمت 42000 تومان عرضه شده است و فقط در صورت برخورداری و استفاده از کد تخفیف پرند میتوان آموزش Revit 2017 را با تخفیف به قیمت 37800 تومان خریداری نمود.

برای خرید با تخفیف نرم افزار پرند همواره میتوانید از کد هشت رقمی آریاکینگ 54808079 استفاده نموده و از قیمت روی بسته بندی 10% تخفیف دریافت نمائید. برای ورود به فروشگاه پرند نیز میتوانید روی کادر خرید کلیک نمائید.

  استفاده از کد تخفیف آریاکینگ کاملا رایگان و بدون هرگونه مطالبه ای بوده و محدودیتی در دفعات استفاده ندارد

در صفحه راهنما روش استفاده از کد تخفیف پرند شرح داده شده است که با کلیک برروی راهنمای تخفیف کینگ پرند نیز قابل مشاهده میباشد

 

آموزش اینتراکتیو Revi 2017 پرند

 

نرم افزار Revit یکی از مهمترین و پرکاربردترین نرم افزارهای مدلسازی ساختمان و ترسیم اجزا و جزئیات آن است. در دوره مقدماتی این اموزش شما نحوه کار با نماها - Levelها و Gridها را فرا گرفته سپس روش های ترسیم و ویرایش انواع دیوار ها را خواهید آموخت. کار با Columnها - Snapها - ابزارهای ویرایشی و اندازه گذاری از دیگر مباحث این دوره آموزشی است.

 

در دروس دوره متوسط این آموزش ابتدا روش‌های کار با در - پنجره - تجهیزات و همچنین طراحی دیوارهای سفارشی را فراخواهید گرفت. همچنین با یادگیری اصول کار با متریال ها و ایجاد کف - با روش ترسیم و ویرایش انواع سقف - بازشو - پله و نرده آشنا خواهید شد. در دروس دوره پیشرفته نیز روش‌های درج و ویرایش انواع دیوارهای پیچیده و Curtain Wall ها آموزش داده شده است. علاوه بر این، مباحثی نظیر ایجاد اتاق - استفاده از گروه ها - ساخت Sheet‌ها - درج متن - کار با نماهای پیشرفته - توپوگرافی و رندر از دیگر مطالبی است که در دوره پیشرفته بصورت کامل مورد بررسی قرار گرفته و در پایان بخشی از آموزش های داده شده در قالب پروژه طراحی میز بیلیارد پیاده سازی شده است.

 

این بسته شامل ۲ عدد DVD ٩ گیگابایتی حاوی نرم افزار Autodesk Revit 2017 و دوره های مقدماتی، متوسط و پیشرفته آموزش Autodesk Revit 2017 می باشد.

 

 

فقط با چند گام ساده گواهینامه معتبر بین المللی یا ملی دریافت نمائید

 

محصولات آموزشی - نرم افزار کینگ

 

مشاهده اطلاعات بیشتر