کد تخفیف پرند

هنگام تکمیل پروسه خرید در فروشگاه پرند و قبل از ارسال به صفحه پرداخت بانکی صفحه ای باز میشود که خریدار میبایستی در آن کادرهایی مانند آدرس پستی ( جهت دریافت کالا ) و غیره را کامل نماید. شرکت پرند در صفحه مذکور قسمتی هم برای درج کد تخفیف در نظر گرفته است که خریدار میتواند با وارد کردن یک کد معتبر از تخفیف 10% برروی سبد خرید خود بهره مند گردد.

 

روش دریافت تخفیف :

در صفحه تکمیل مشخصات و نحوه پرداخت در سایت پرند ( عکس پایین ) کد 54808079 را در کادر مربوط به دریافت تخفیف با کد معرف وارد نمائید. دقت کنید این کادر مربوط به درج کد هشت رقمی ( کد معرف ) باشد.

 

بزرگنمائی با کلیک روی عکس ( 2 بار بزرگنمائی )

 

پس از تایپ کد در کادر مربوطه و تائید اعتبار آن مقدار ده درصد ( 10 % ) از مبلغ قابل پرداخت کسر شده و استفاده از تخفیف نمایش داده میشود. کد تخفیف آریاکینگ عددی 8 رقمی است که در پایین این پاراگراف و همچنین در عکس راهنما مشخص میباشد. کافیست هنگام خرید در فروشگاه پرند این کد را در کادر مربوطه وارد کرده و اعمال تخفیف را مشاهده نمایید.

 

کد تخفیف 8 رقمی آریـاکینگ :     54808079

 

تخفیفی که آریاکینگ ارائه میکند از قیمت رسمی و درج شده برروی بسته بندی کالا میباشد.

 

برای اعمال تخفیف ؛ الزامیست کد وارد شده یک کد معتبر مانند کد تخفیف آریاکینگ باشد همچنین تخفیفی که با کد ارائه شده در آریاکینگ قابل دریافت است هیچ تفاوتی با کد تخفیف موجود در کارت طلائی پرند یا هر کد دیگری نداشته و مبلغ تخفیف دریافتی بوسیله هر کدام از آنها کاملا یکسان و برابر است. تنها تفاوت در امکان استفاده مجدد میباشد که کد آریاکینک بدون محدودیت بوده و در خریدهای بعدی نیز میتوانید از آن استفاده نمائید.

 

پیشنهاد ما برای استفاده آسان از کد تخفیف :

 

کد آریاکینگ همواره معتبر بوده و بدون هیچ هزینه و مطالبه ای در دسترس خریداران محصولات پرند قرار میگیرد مبلغ تخفیفی که با کد آریاکینگ و یا هر کد دیگری میتوان دریافت نمود نیز کاملا یکسان و برابر میباشد. کد تخفیف آریاکینگ :     54808079

 

برای راحتی کار کد تخفیف 8 رقمی آریاکینگ را در جایی یادداشت کنید سپس با کلیک برروی یکی از کادرهای خرید وارد فروشگاه پرند شده و محصول مورد نظر خود را انتخاب نمائید و با توجه به نکات ذکر شده تخفیف خود را دریافت نمائید.

 

 

 

 

آریاکینگ آرزوی موفقیت و تلاش ما برای تحقق رویاهای شماست
امیدواریم خرید نرم افزار باارزش و بینظیر پرند برایتان سودمند و مفید واقع شود.

 

آریـا טּُﭡــــــــ Pad

آریـا טּﭡــــــــ PAD
ariaking notepad

در آریـانت پـد شما میتوانید به آسانی و بیشترین سرعت متنی تایپ نمائید که فونت ها و کاراکترهای استفاده شده در آن ، شکلی خاص ، زیبا و متفاوت داشته باشد و با انتقال آن به مکانی دیگر تغییری در ظاهر متفاوت آن ایجاد نشده و شکل تایپ شده خود را حفظ کند.

 

متن تایپ شده در آریا نت پد را میتوان کپی نموده و در هرکجایی که مایل هستید قرار دهید و متنی متفاوت و زیبا داشته باشید!
مانند متن پست های شبکه های اجتماعی ...

 

در جمله پایین به شکل خاص حروف و کاراکترهای استفاده شده دقت کنید ;

 

آریـا טּﭡــــPad , پیشـرᓅﭡــہ ﭡـریـטּ ابــزار ﭡـפـﭡــــ وب ;

بــرای ﭡــایپ ᓄﭡטּ بـا شــــڪل פֿـــاص ᓄی بـاشــــכ

 

آریـا نت پد دارای امکاناتی نظیر کیبورد های آنسکرین ( Onscreen Keyboard ) و نت پد فارسی تایپ متن و ... میباشد که کار تایپ را بسیار آسان نموده و تمام حروف فارسی جایگزین را داراست. ابزارهای تایپ متن که در آریا نت پد قرار گرفته اند منحصربفرد بوده و مشابه دیگری ندارند و اولین بار در آریاکینک و توسط برنامه نویسان این مجموعه کدنویسی و طراحی شده اند.

استفاده از سرویس آنلاین آریـا نت پد رایگان میباشد

برای استفاده باید در کادر تایپ متن کلیک کرده تا با نمایان شدن کیبورد بتوان کاراکترهای خاص را تایپ نمود همچنین صفحه extended keyboard دارای کیبورد بزرگتری میباشد که علاوه بر حروف خاص ، حروف معمولی فارسی را نیز داراست و ابزاری ایده آل برای تایپ متن بشمار می آید.

 

آریـا نت پد

 

טּﭡـــــpad با کیبورد کوچک             טּﭡـــــpad با کیبورد بزرگ و کامل

معرفی آیکون ها و علامت های اختصاری استفاده شده در وبسایت

صفحه اصلی آریـاکینگ

انتقال به صفحه دیگر پس از کلیک برروی لینک کنار آن

صفحه آریـا نت پد

قابلیت بزرگنمائی برای عکس

انتقال به صفحه خرید کالا

صفحه تماس با ما

نمایش کد تخفیف آریـاکینگ در فروشگاه آنلاین پرند

 

 

 

 

parspress.1000charge.com

فروشگاه کارت شارژ
فروشگاه کارت شارژ

 

فروشگاه کارت شارژ مدرن و امن آریـاکینگ بنام پارس پرس ارائه کننده شارژ تلفن همراه همه اپراتورها ایرانسل همراه اول رایتل و تالیا میباشد خرید کارت شارژ از این فروشگاه بهترین سودمندترین و مطمعن ترین روش تهیه شارژ تلفن همراه بوده و قیمت پرداختی نیز برابر با مبلغ شارژ دریافتی میباشد

قابلیت شارژ مستقیم از امکانات ارزشمند این فروشگاه میباشد که کار خرید شارژ مورد نیاز را بسیار آسان و سریع میسازد

 

در فروشگاه کارت شارژ مدرن پارس پرس ( زیر مجموعه آریـاکینگ ) :

غیر ممکن است با کارت شارژ استفاده شده مواجه گردید!

زیرا با اتصال همیشگی فروشگاه به وبسایت اصلی اپراتور با وارد شدن هر شماره سریال در شبکه تلفن همراه و استفاده از آن برای دریافت اعتبار ، بلافاصله شماره سریال باطل شده در لیست چک شده و در صورت وجود حذف میگردد.

 

 

خداوندا .... هزاران شـکر برای نعمتهای بی پـایـانی که برایمان داده ای و ...

این بخش اختصاص دارد به قدردانی و تشکر از تمام کسانی که مستقیم و یا غیر مستقیم در پروژه های طراحی وب مان یار و یاور ما بوده اند همه آنهائی که با ایجاد و دردسترس گذاشتن آموزشها و مطالب ارزشمندشان در وب ، ما را از ندانسته هایمان رهانیدند و فرصت بهتر شدن و دانش زیباتر ساختن را در اختیارمان گذاشتند آنان که با ایجاد ابزارها و خدمات آنلاین امکان تست یادگیری و استفاده از تجربیات و دانش خود را به ما و به همه انسانها داده اند تا دنیایی زیباتر برای خود خلق کنیم که بی شک بدون کمک های آنان چنین کاری غیرممکن بود

آریـاکینگ حاصل تلاش و برگرفته از دانش گروه بزرگی از انسانهاست که بزبان های مختلف تکلم میکنند ، فرهنگهای متفاوت دارند و در جای جای این کره خاکی زندگی کرده و کاملا متفاوت از هم دیگرند اما نقطه مشترکشان اینست که باعث و دلیل پیشرفت و پیروزی دیگر افرادی میشوند که شاید هرگز آنها را نه دیده اند و نه حتی بشناسند

... خداوندا ، به تک تک آنانی که کمک حالمان بودند تا بتوانیم آریـاکینگ را بسازیم ; تمام آنانی که نه شناختیم کیستند و نه میدانند یاورمان بوده اند همه را به پاس همت و کوششی که برای کمک به دیگر انسانها میکنند پاداش عنایت بگردان و کمک حالشان در سختی ها باش .